Hideman VPN 3.3

Hideman VPN 3.3

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.8 MB
ÜreticiHideman Ltd.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme5 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Hideman VPN, IP adresinizi gizleyerek internette gezinirken gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyabilen kompakt bir VPN programıdır.

Hideman VPN, kullanıcıların anonim modda internette gezinmesine yardımcı olmak için tasarlanmış, VPN programıdır.

Program, farklı web sitelerine göz atarken IP adresinizi gizleyerek kimliğinizin gizli kalmasını sağlar. Bu, şirketlerin veya uygulamaların web sitelerindeki varlığınızı izleyemediği anlamına gelir.

Ayrıca, hassas verilerinizin bilgisayar korsanları için erişilemez kalmasını sağlamak için, program 256 bit şifreleme algoritmasını kullanır.

Araç, geçerli IP adresiniz, ülkeniz ve şehrinizle ilgili ayrıntıları görüntüleme olanağı sağlar ve proxy parametrelerini ayarlamanıza ve bağlantı protokolünü (TCP veya UDP) yapılandırmanıza olanak tanır.

Dahası, yardımcı programı Windows başlangıcında çalıştırabilir, bildirim mesajlarını görüntüleyebilir ve önceden ayarlanmış bir listeden bağlanmak için bir ülke veya sunucu seçebilirsiniz. Sunucuları ada veya önceliğe göre sıralayabilir ve geçerli listeyi tek bir tıklamayla yenileyebilirsiniz.

Hideman VPN ile çalışmak için çok fazla bilgisayar bilgisi olması gerekmiyor.

Özetlemek gerekirse, Hideman VPN internette gezinirken IP adresinizi gizlemenize yardımcı olacak kullanışlı bir parametre seti sağlayan güvenilir bir program olduğunu kanıtlıyor.

203 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.