Google Araç Çubuğu 7

Google Araç Çubuğu 7

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.1 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi1 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (2.1 MB)
10 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Çevrimiçi görülecek ve yapılacak çok şey var. Google Araç Çubuğu, aradıklarınızı hızlı bir şekilde bulmanıza ve bu arada yeni şeyler keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı. 

Google ile her yerde arama yapın  Google Araç Çubuğu, web üzerinde her yerden Google’da arama yapabilmenizi sağlar. Aramanızı yazmaya başlayın, arıyor olabileceğiniz şeye yönelik öneriler görüntülenir. 

Aradığınızı daha hızlı bulun Google Araç Çubuğu, herhangi bir sayfada tam olarak aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır. Kullanımı kolay üç araçla arama terimlerini vurgulayın, belirli kelimeleri bulun ve hatta sayfadaki alakalı bölüme gidin. 

Tüm web’e göz atın  Dil, web’i keşfetmenin önünde engel olmamalıdır. Google Araç Çubuğu, yabancı dilde yazılmış bir sayfayı ziyaret ettiğinizde otomatik olarak sayfayı sizin için çevirmeyi önerir. 

Tarayıcınızı kendinize özel yapın  Hepimizin sevdiği siteler ve çok güvendiği kısayollar vardır. Google Araç Çubuğu yer işaretleri, özel düğmeler ve yalnızca gerçekten kullandığınız araçları içerecek şekilde tasarlanmış bir ekran sayesinde kendi sitelerinize ve kısayollarınıza kolayca erişebilmenizi sağlar.

10 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN