Gamyun Masaüstü Uygulaması indir

Gamyun masaüstü uygulaması linki güncellenmiştir. Giriş yapamayanlar veya uygulamayı açarken hata alanlar, önceki dosyalarını silip, yeni dosyayı indirerek giriş yapabilirler. Yeni dosyayı indirmek için “Hemen indir” butonuna yada alttaki linke tıklamanız yeterlidir.

>>>(Güncellendi) Gamyun masaüstü uygulamasını indirmek için tıklayınız.<<<

 

Gamyun.Net sitesinin Google Chrome ve Firefox tarayıcılarından, oyunlara giremeyenler için hazırlamış olduğu masaüstü uygulamasıdır.

 

Chrome ve Firefox tarayıcılardan oyunları çalıştıramamanızın en büyük nedeni, tarayıcıların Java‘ya olan desteklerinin sona ermesi.

Chrome ve Firefox gibi tarayıcılar artık Javayı hiç bir şekilde çalıştırmanıza izin vermiyorlar.

Gamyun masaüstü uygulamasını indirerek, bilgisayarınızdan dilediğiniz anda istediğiniz kadar çalıştırarak, oyunlara girebilirsiniz. Ayrıca oyunları yanınızda, flash bellek yardımıyla taşıyabilir, dilediğiniz bilgisayarda oyunlara bağlanabilirsiniz.

Chrome ve Firefox tarayıcılardan, Gamyun.Net sitesinin oyunlarına giremeyenler için hazırlamış olduğu Gamyun masaüstü uygulamasını indirin ve problem yaşamadan 101 Yüzbir, Okey, Batak, Pişti vs. tüm oyunları oynamanın keyfini yaşayın.

 

Gamyun masaüstü uygulamasını nasıl kurarım?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *