GameEx 16.58

GameEx 16.58

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu101 MB
ÜreticiGameEx
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme18 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

GameEx, MAME, CPS-3, Mjolnir, Nebula, Raine veya FB Alpha gibi çeşitli konsol oyun emülatörleri için yapılandırma seçenekleri sunar.

Konsol oyunlarını standart bir bilgisayarda oynamak artık zor bir iş değil, çünkü birçok özel emülatör var ve şimdi modern sistemlerde eski oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. GameEx, mevcut oyun emülatörlerinin çoğu için bir arabirim olarak hizmet eden ücretsiz bir programdır.

Oyun söz konusu olduğunda, herkes görünümün çok önemli olduğunu bilir ve bu nedenle programın arayüzü tüm kullanıcılara pürüzsüz bir deneyim sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

GameEx, MAME, GameBase ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli oyun emülatörlerini destekler. Basit tasarımı sayesinde herşey elinizin altındadır ve kullanıcıyı son güncellenen sürümler, haberler hakkında bilgilendirir.

Sonuç olarak, GameEx kullanarak eski konsol oyunlarının keyfini, günümüzde kullanmış olduğumuz modern oyun bilgisayarlarında çıkarabilirsiniz.

198 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.