Free FLV Player 2.0.1

Free FLV Player 2.0.1

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.8 MB
ÜreticiTonec
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme29 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Free FLV Player, YouTube, Google Video, MySpaceTV gibi popüler sitelerden indirilen flash videoları (flv video) oynatmak ve dönüştürmek için kullanılan ücretsiz bir oynatıcıdır.

Free FLV Player, YouTube, Google Video, MySpaceTV, gibi popüler sitelerden indirilen flash videoları (flv video) oynatmak ve dönüştürmek için kullanılan, tamamen işlevsel bir oynatıcıdır. Kurulum dosyası 8.8 MB’dır, kurulumu ve kullanımı çok kolaydır.

Free FLV Player, sisteminize otomatik olarak .flv ve .webm uzantılarının ilişkilendirmesini ekler ve Free FLV Player’da herhangi bir flv videosunu sadece açarak oynatabilirsiniz. Videoları tam ekran da dahil olmak üzere herhangi bir çözünürlükte oynatabilirsiniz. Ayrıca oynatma hızınıda değiştirebilirsiniz

Free FLV Player‘ın, temiz, virüssüz olduğunu, içinde casus yazılım, reklam yazılımı veya kötü amaçlı yazılım bulunmadığını garanti ediyoruz.

253 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.