Flood Atma Programı (Okey ve Sohbet Siteleri için)

Flood ne demek?

Sohbet ve Okey siteleri ortamında, aynı mesajı tekrar tekrar veya boş mesajları sık sık göndermek demektir. Sitelerde genelde yöneticiler tarafından kullanılır. Bağlandığınız salonda Flood atmanın yasak olduğu bildirilir fakat bazı sitelerde bu kural olmayabilir veya esneklik gösterilebilir.

ShortKeys kullanımı​;

Kullanacağımız programın ismi ShortKeys. Yıllardır hizmet veren köklü bir yazılım. İndireceğiniz versiyon 30 günlük deneme sürümü, sınırsız kullanmak isterseniz 29 dolarlık versiyonunu satın almalısınız ya da programın ücretsiz versiyonunun süresi biterken, bilgisayarınızdan silip tekrar kurmalısınız. Shkey.exe dosyasını çalıştırın ve programı kurun. Açılan sayfada, boş bir alana sağ tuş tıklayarak, “Add Shorkey” seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelen ekranda “Original Shortkey” seçeneğine, hangi tuşa basıldığında Flood atmak istiyorsanız o tuşu belirleyin. Alt alandaki mesaj kısmına ise, Flood mesajınızı yazın ve yukarıda ki Save and Close butonuna tıklayıp kaydedin. Deneme için, boş bir internet sayfası açın ve Flood’unuzu kaydettiğiniz tuş kombinasyonunu tuşlayın.

ShortKeys (Son Sürüm) İndir

ShortKeys ile Flood Atma (Resimli Anlatım)

Program kurulumunda veya kullanımında herhangi bir problem yaşarsanız, bu makalenin altına yorum yazarak bize bildirebilirsiniz. Program hakkında her türlü yardımcı oluruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *