FileZilla 3.49.0

FileZilla 3.49.0 (32-bit) İndir

FileZilla 3.49.0 (64-bit) İndir

FileZilla, birden çok bağlantı desteği ve daha kolay gezinme için gelişmiş paneller kullanarak aktarımları güvence altına alan, çift bölmeli bir arayüze sahip hızlı bir FTP ve SFTP programıdır.

FileZilla, başlangıçta bir sınıf projesinden tam özellikli, açık kaynaklı bir FTP uygulamasına dönüştü. Global olan bu proje, her ikisi de web sitesi yönetimi ve aktarımı için ayrı ayrı kullanılabilen Filezilla istemcisi ve Filezilla Sunucusundan oluşur.

FileZilla istemcisi, FTP, FTPS (SSL / TLS üzerinden FTP) ve SFTP (SSH FTP) gibi çeşitli protokolleri destekler ve IPv6 teknolojisini kullanır.

FileZilla, olağanüstü aktarım hızlarına ulaşır ve uzaktan dosya düzenleme için kullanılabilir. Bu programla, yerleşik site yöneticisi sayesinde bir web sitesine bağlanmak için gerekli olan kullanıcı adlarını, şifreleri, bağlantı türlerini ve diğer ayrıntıları kaydedebilirsiniz.

FileZilla, kullanıcı arayüzü için dosyalarda ve klasörlerde gezinmeyi kolaylaştıran sekmeli bir menü benimser. İşlevlerin çoğu birkaç menüde paketlenmiştir, ancak temel özellikler için bir araç çubuğu da mevcuttur.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *