En iyi ve Ücretsiz Program Kaldırma Aracı

Bilgisayarınızda bir yazılımı kaldırmak için, denetim masasında ki program kaldır seçeneğini kullanıyorsunuz. Fakat bazı programları kaldırsanız bile arkasında klasör ve dosyalar bırakabiliyor. Arkanızda dosya artığı bırakmadan, program kaldırmak istiyorsanız, size piyasada ki, ücretsiz önereceğimiz program IObit Uninstaller olacaktır.

Aynı zamanda IObit Uninstaller ile tarayıcınıza bulaşan zararlı eklentileride yok edebilirsiniz. Uzun süreli bilgisayar kullanımlarında, bilgisayarın kayıt defterinde onlarca program artığı birikmektedir. IObit Uninstaller bu kayıtlarıda hedefleyerek silecektir ve bilgisayarınızın yük olarak rahatlamasını sağlayacaktır.

Program, Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP işletim sistemleri için geçerlidir. Programı sitemizde son sürümüyle paylaştık fakat bu makalede de ücretsiz indirme linkini paylaşıyoruz.

IObit Uninstaller (Son Sürüm) İndir

342 kez okundu
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar