Duniter 1.7.19

Duniter 1.7.19

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu118 MB
ÜreticiCédric Moreau
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme22 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Bu kolay yapılandırılabilir yazılım ile kendi kripto para biriminizi oluşturabilirsiniz.

Genel olarak konuşursak, Bitcoin ve onun ardından hızla takip edilen benzer para birimleri, insanların para kazandığı finansmanda yeni bir dönem başlattı. Duniter, kendi kripto para biriminizi oluşturmanıza izin vererek bu işlemi bir adım ileri götüren yeni bir uygulamadır.

Programın kurulumu hızlı ve ekstra gereksinimler sunulmadan yapılmaktadır. Uygulamayı başlattığınızda, bir P2P varlığı olarak çevrimiçi olabilmesi için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Uygulamanın hala geliştirilmekte olduğunu ve açık kaynak kodlu olarak mevcut olduğunu göz önünde bulundurarak, arkasındaki ilkeler hakkında, yani güven ağı ve nasıl çalıştığı hakkında geniş bir belge bulabileceğinizi bilmelisiniz.

Programın en önemli özelliği, merkez bankası tekeli dışında kendi kripto para biriminizi oluşturabilmenizdir. Daha sonra değiştiremeyeceğiniz için para biriminin başlangıç ​​parametrelerinin dikkatli bir şekilde seçilmesi gerektiğine dikkat etmek önemlidir.

Bir topluluk içinde para birimleri oluşturma fikri size hitap ediyorsa, belki de bu yazılımı denemeyi düşünebilirsiniz.

167 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.