Du Meter 7.30

Du Meter 7.30

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.2 MB
ÜreticiHageltech
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme10 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Du Meter ile ağınızın bant genişliği kullanımını izleyin, indirme ve yükleme hızlarının yanı sıra veri aktarım grafiğini takip edin.

DU Meter, ağ veri aktarım hızlarını görüntüleyen ve neredeyse tüm ağ türleri hakkında kapsamlı raporlar oluşturan güçlü bir ağ aracıdır.

Ağ trafiğini gerçek zamanlı olarak gösteren DU Meter, gelen ve giden trafiği içeren saatlik, günlük, haftalık ve aylık raporlar oluşturmasını sağlayan güçlü bir kayıt aracı içerir. Ayrıca, ağ aktarımlarını izlemenize yardımcı olmak için profesyonel görünümlü grafikler ve aynı zamanda bu konuda size yardımcı olacak çoklu ekran modları sunar.

Windows 10 için tamamen optimize edilmiş DU Meter, görev çubuğunda özel olarak tasarlanmış bir araç çubuğunu entegre ederek, gelen ve giden trafiği gerçek zamanlı olarak güncel tutar.

Genel olarak, DU Meter, türünün en iyi araçlarından biridir ve sadece kullanıcı dostu bir yaklaşımla değil, aynı zamanda çok çeşitli işletim sistemleri desteğiyle de gelir.

178 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.