DiskGenius 5.2.1.941

DiskGenius 5.2.1.941

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu49.4 MB
ÜreticiEassos Ltd.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme17 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

DiskGenius 5.2.1.941 İndir

DiskGenius 5.2.1.941 (Portable 32-Bit) İndir

DiskGenius 5.2.1.941 (Portable 64-Bit) İndir

DiskGenius ile sabit diskinizin bölümlerini kolayca yönetebilir ve veri kurtarma programı olarak kullanabilirsiniz.

İşletim sisteminizde bir sorun oluştuğunda, verileri korumak için sabit diskinizde birden fazla bölüm oluşturmak en güvenilir yöntemdir. DiskGenius (PartitionGuru), bölüm yönetimi için değil, aynı zamanda diğer işlemler için de tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

Program, tüm kullanıcılar tarafından anlaşılması kolay basit bir arayüze sahiptir. Sabit disk üzerinde algılanan tüm bölümleri ana penceresinde gösterir. Belirtildiği gibi, program sadece bölümleri yönetmek için değil, aynı zamanda verileri kurtarmak, bölümleri biçimlendirmek, yeni bölümler oluşturmak ve silmek için de kullanılabilir.

Sabit diskte bozuk bölümler varsa, program bunları onarabilir. Bu, gelecekteki sabit disk arızasını bir ölçüde önleyebilir.

DiskGenius (PartitionGuru), bölüm yönetimi ve disk onarım yeteneklerinin yanı sıra, dosyaları bir yerden bir yere taşımanıza veya kopyalamanıza, birkaç tıklamayla yeniden adlandırmanıza ve silmenize olanak tanıyan dosya yönetim araçlarına da sahiptir.

Son olarak, deneyimsiz kullanıcılar DiskGenius (PartitionGuru) programını kullanırken asla sorun yaşamayacaklardır.

171 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.