DiskBoss 11.5.18

DiskBoss 11.5.18 (32-Bit) İndir

DiskBoss 11.5.18 (64-Bit) İndir

DiskBoss ile sabit diskiniz üzerinde dosya arama ve disk temizleme işlemleri yapabilirsiniz. DiskBoss tam fonksiyonlu bir disk yönetim programıdır.

DiskBoss, disk alanı kullanımını analiz etmeniz, dosyaları sınıflandırmanız ve organize etmeniz, verileri taşımanız, belirli dosyaları silmeniz gerektiğinde sahip olmaya değer, etkili bir veri yönetimi yazılımıdır.

Programı ilk kez başlattığınızda, disk durumu, dosya sistemi türü, toplam ve kullanılan alan gibi temel ayrıntılarla birlikte kullanılabilir tüm bölümler görüntülenir. Programın araç menüsü, belirli dosyaları aramanızı, tüm disk alanını analiz etmenizi, tüm dosyaları görüntülemenizi, silme işlemi yapmanızı ve yeni bir disk etiketi belirlemenizi sağlar.

DiskBoss, tüm değişiklikleri ve silmeleri gerçek zamanlı olarak algılayan yerleşik disk değişim izleyicisidir. Algılanan dosya sistemi değişikliklerini tercihlerinize bağlı olarak dosya türüne veya uzantısına göre kategorilere ayırmanıza ve filtrelemenize olanak tanır.

Sonuç olarak, DiskBoss, temel amacı yüksek hızlı dosya senkronizasyonu yapmak, veri silme işlemini güvenli hale getirmek, gerçek zamanlı değişiklikleri izlemek, tüm dosyaları ve dizinleri sınıflandırmak olan istikrarlı ve etkili bir çözüm olduğunu kanıtlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *