Disk Pulse 12.9.18

Disk Pulse 12.9.18 (32-Bit) İndir

Disk Pulse 12.9.18 (64-Bit) İndir

Disk Pulse ile sabit diskinizin bölümlerini gerçek zamanlı izleyebilirsiniz.

Disk Pulse, dosya dizinlerindeki veya tüm disklerdeki değişiklikleri izlemek için geliştirilmiş sezgisel bir disk izleme ve kontrol programıdır.

Bu program, bilgisayarınızdaki diğer kullanıcıların etkinliğini izlemek, web tabanlı araçlarınızın gerçekte ne indirdiğini öğrenmek veya program kurulum dosyalarını izlemek istediğinizde kullanışlı olacaktır.

Kullanıcı dostu arayüz, dizinler ekleyerek ve izlenecek dosya-klasör türlerini seçerek yeni bir profil oluşturabileceğiniz çoklu araç çubuğu düğmelerine sahip standart bir pencere ile temsil edilir.

Ayrıca, disk üzerinde gerçekleşmiş olan değişiklikleri filtreleyebilirsiniz. Değişiklikler, uzantıya, değişiklik türüne, kullanıcı adına, dosya boyutuna veya türüne göre sıralanır.

Şu an indireceğiniz versiyon, programın ücretsiz sürümüdür, programın profesyonel sürümü, rapor oluşturma aracı, e-posta bildirimleri gibi ek özellikler sağlar.

Sonuç olarak, sabit diskinizi sürekli izlemek ve tüm dosyalar-dizinler üzerinde yapılan değişiklikleri takip etmek istiyorsanız, Disk Pulse programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *