Discord 0.0.306

Discord 0.0.306

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu59.7 MB
ÜreticiHammer & Chisel, Inc.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme18 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Discord ile sesli sohbet yapabilir, kısa mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınız için sohbet odaları oluşturabilir yada farklı sohbet odalarına katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunlar oynamak boş zamanlarınızda yer alıyorsa, muhtemelen oyun zamanı boyunca onlarla iletişim kurmanın etkili bir yolunu tercih edersiniz.

Neyse ki, fazla araştırma çabasına girmeden, Discord gibi özel yazılım çözümlerine başvurabilirsiniz.

Tüm özelliklerinden yararlanmak için bir mikrofona veya kulaklığa, hoparlörlere ve internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Bu program, başlattığınız anda size yardımcı ipuçları sağlayan ve ana penceresini görüntüleyebilen şık, kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.

Hem metin hem de sohbet desteği sağlandığından, çevrimiçi bir oyun oynarken arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanın uygun bir yoluna ihtiyacınız varsa Discord’u kullanabilirsiniz. Onlarla sohbet edebilmek için önce kişi listenize eklemeniz gerekir. Bunu, Arkadaş Ekle düğmesine tıklayıp uygulamaya arkadaşlarınızın e-posta adreslerini veya Discord Tag numaralarını sağlayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Arkadaş listenizi oluşturduktan sonra, her biriyle tek tek sohbet edebilir veya bir sohbet odası oluşturabilirsiniz. Böylece aynı anda birden fazla kişiyle iletişim kurabilirsiniz.

Sesli ve yazılı sohbet işlevlerinin yanı sıra, bu program daha kolay erişim ve daha fazla verimlilik için birden fazla sosyal hesabı bağlamanızı sağlar. Örneğin, YouTube veya Twitch hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Kısacası, Discord, arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunlar oynarken onlara kısa mesaj göndererek veya sesli sohbet servisini kullanarak iletişim halinde kalmanıza yardımcı olabilecek güvenilir bir sohbet uygulamasıdır.

141 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.