CyberLink YouCam 9

CyberLink YouCam 9

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.147 KB
ÜreticiCyberLink Corp.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista
Güncelleme20 Şubat 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

CyberLink YouCam ile web kameranızla kayıt yapabilir, görüntü yakalayabilirsiniz.

CyberLink YouCam, yaratıcılığınızı zirvelere taşımanızı sağlayacak kullanışlı bir web kamerası yazılımıdır. Bu aracı kullanarak arkadaşlarınızla sohbet ederken veya video kaydederken harika web kamerası efektleri uygulayabilirsiniz. Bu yazılımı kullanarak profesyonel iş video sunumları bile oluşturabilirsiniz.

CyberLink YouCam, IM sohbetlerinizi geliştirmenizi sağlar, böylece 3d efektler, yüz izleme avatarları ve daha fazlası dahil olmak üzere 200’den fazla harika video efekti sunar. Bu araç ayrıca size en iyi web kamerası sohbet deneyimini sunan 50 ek animasyonlu çerçeve, gadget ve ifade sunar.

Bu araç Yahoo! ve Skype gibi popüler anlık mesajlaşma programlarının çoğuyla son derece uyumludur. Ayrıca, netliği ve aydınlatmayı otomatik olarak ayarlayarak videonuzu geliştirecek eşsiz bir TrueTheater Geliştirme Teknolojisine sahiptir. Ayrıca kontrast, parlaklık, parazit azaltma seviyeleri ve diğer görüntü geliştirme seçeneklerini manuel olarak ayarlamanızı sağlar. Ekranınızı bir aynaya dönüştürebilir ve kolayca selfie çekebilirsiniz.

343 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.