CudaText 1.106.5

CudaText 1.106.5

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.7 MB
ÜreticiAlexey Torgashin
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme4 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

CudaText 1.106.5 (32-Bit) İndir

CudaText 1.106.5 (64-Bit) İndir

130’dan fazla dili destekleyen ve kullanıcıların farklı proje gruplarıyla aynı anda çalışmasına izin veren bu güçlü metin editörüyle kodlamalar yapabilirsiniz.

Üzerinde çalıştığınız proje veya komut dosyalarında farklı programlama dilleri kullanılabilir. Neyse ki, çok fazla programlama dili kullanılması, geliştiricilerin kodlarını yazmak için sayısız program kullanmaları gerektiği anlamına gelmez, çünkü CudaText gibi ayrıntılı araçlar yazılım mühendislerinin yeni kod dizilerini hızlı bir şekilde yazmasına izin verir.

Uygulama, standart ve temiz metin düzenleme ortamına sahiptir ve tüm satırlar otomatik olarak numaralandırılır.

Programın en önemli özelliği, çoklu projelerle aynı anda, bölünmüş görünümlerde çalışabilmesidir. Uygulamanın dikkat çeken bir diğer özelliği de sözdizimi vurgulama desteğidir. Python, C ++, Java ve Ruby gibi yaygın olarak kullanılan diller de dahil olmak üzere 180’den fazla dili desteklemektedir.

Sonuç olarak, CudaText, aynı anda birden fazla proje ile düzenli olarak çalışan geliştiriciler için değerli bir araçtır.

154 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi