Crucial Storage Executive 6.04

Crucial Storage Executive 6.04

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu195 MB
ÜreticiMicron Technology, Inc.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme25 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Crucial Storage Executive ile Crucial marka SSD’lerinizin ömrünü uzatabilir ve performansını artırabilirsiniz.

Crucial Storage Executive ile SSD’nizin ön yükleme sürelerini ve oyunlar için ekran yükleme gibi tüm işlemlerini hızlandırabilirsiniz. Bununla birlikte, SSD’nizin yazılım güncellemelerini ve bakım işlemlerini kolayca yürütebilirsiniz.

Crucial Storage Executive, mümkün olan en yüksek hızdan yararlanmanıza yardımcı olacak optimizasyon araçları sağlarken, SSD’nizin sağlık durumunu ve performansını izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir programdır.

Hızlı ve problemsiz bir kurulumun ardından, gösterge tablosu olarak tasarlanmış çekici ve iyi yapılandırılmış bir arayüzle karşılanırsınız. Sol tarafta sistem bilgileri, sürücü ayrıntıları, S.M.A.R.T., ürün yazılımı güncellemeleri ve çeşitli temizleme işlevlerine önizleme yapabilir ve erişebilirsiniz. Sağdaki daha büyük panelde, sürücü veya eriştiğiniz seçenek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Programın, SSD’nin genel performansını nasıl artıracağınıza dair birkaç öneri sunduğunu belirtmek gerekir. Örneğin, dosya adı oluşturma gibi gereksiz işlevleri devre dışı bırakarak veya AHCI modunu devre dışı bırakarak hızı artırabilirsiniz.

Sonuç olarak, Crucial Storage Executive, SSD’nizin performansını artırabilecek ve önbelleğini iyileştirmenize yardımcı olabilecek kullanışlı ve verimli bir programdır.

NOT: Crucial Storage Executive, yalnızca 64 bit sistemler için kullanılabilir.

134 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.