ContaCam 9.9.9

ContaCam kullanarak, hareketi algılayabilen ve bu gibi durumlarda size bildirim gönderebilen, güvenlik gözetimi ve canlı web kamerası izleme noktası kurabilirsiniz.

ContaCam, video içeriğini yayınlamak için parola korumalı bir entegre web sunucusuna dayanarak, kayıt ve hareket algılama içeren, çok verimli bir gözetim sistemi sağlar.

Canlı web kameraları ve gözetim uygulamaları, evinizdeki, mağazanızdaki ve neredeyse web kameranızın olduğu her yerde etkinliği izlemenin en büyük anahtarıdır. Bu tür cihazlar tarafından yakalanan içeriği akış olarak almak ve kaydetmek için ContaCam gibi yazılımların yardımı gerekir.

ContaCam, etkileyici web kamerası izleme özelliklerinin yanı sıra, kullanım kolaylığı ve erişebilirliğiylede güzel bir izlenim bırakıyor.

ContaCam, web kamerasının çalışır durumda olduğu bir ana bilgisayara bağlanır ve akışı yakalayarak doğru ve canlı modda görüntüler.

Canlı web kamerası görüntülerinde gerçekleştirebileceğiniz başlıca eylemler şu şekildedir; döndürme, yeniden boyutlandırma ve çevirme, parlaklığı ve kontrastı ayarlama veya gri tonlama, negatif, keskinleştirme ve yumuşatma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *