ContaCam 9.9.9

ContaCam 9.9.9

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.8 MB
ÜreticiOliver Pfister
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme14 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

ContaCam kullanarak, hareketi algılayabilen ve bu gibi durumlarda size bildirim gönderebilen, güvenlik gözetimi ve canlı web kamerası izleme noktası kurabilirsiniz.

ContaCam, video içeriğini yayınlamak için parola korumalı bir entegre web sunucusuna dayanarak, kayıt ve hareket algılama içeren, çok verimli bir gözetim sistemi sağlar.

Canlı web kameraları ve gözetim uygulamaları, evinizdeki, mağazanızdaki ve neredeyse web kameranızın olduğu her yerde etkinliği izlemenin en büyük anahtarıdır. Bu tür cihazlar tarafından yakalanan içeriği akış olarak almak ve kaydetmek için ContaCam gibi yazılımların yardımı gerekir.

ContaCam, etkileyici web kamerası izleme özelliklerinin yanı sıra, kullanım kolaylığı ve erişebilirliğiylede güzel bir izlenim bırakıyor.

ContaCam, web kamerasının çalışır durumda olduğu bir ana bilgisayara bağlanır ve akışı yakalayarak doğru ve canlı modda görüntüler.

Canlı web kamerası görüntülerinde gerçekleştirebileceğiniz başlıca eylemler şu şekildedir; döndürme, yeniden boyutlandırma ve çevirme, parlaklığı ve kontrastı ayarlama veya gri tonlama, negatif, keskinleştirme ve yumuşatma.

180 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.