Comodo Hijack Cleaner İndir

İnternet tarayıcılarına giriş yapıldığı sırada açılan bazı reklamlardan ya da bunun gibi içeriklerden, cihazınıza virüsler girebilmektedir. İşte tam bu noktada Comodo Hijack Cleaner programı sizin cihazınızın güvenliğini sağlamaktadır. Chrome, mozilla, firefox, Explorer tarayıcılarını desteklemektedir. Tarayıcınızda güvenli bir şekilde gezmenizi sağlayan bir yazılımdır. Online güvenliğinizi sağlamaktadır. Sorunları anında tespit edip, anında çözümler üretmektedir. Cihazınızı, internet tarayıcılarından koruduğu gibi aynı zamanda da sistem optimizasyonunu sağlamaktadır. Önbellekteki gereksiz dosyaları temizlemekte, çerezleri temizlemektedir.  Ayrıca ücretsiz bir yazılımdır.

Comodo Hijack Cleaner Download

Sıklıkla kullandığınız internet tarayıcılarından gelebilecek kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için, güvenli bir şekilde sitemizden Comodo Hijack Cleaner programını indirmelisiniz.

Comodo Hijack Cleaner Kullanımı Nasıldır?

Comodo Hijack Cleaner yazılımı, internet tarayıcılarından gelebilecek virüs tehditlerini ortadan kaldırmaktadır. Cihazını korumakta ve bu korumanın yanında, cihazınızın sistem optimizasyonunu sağlamaktadır. Comodo Hijack Cleaner yazılımını kullanmak için:

  • İlk olarak güvenli bir şekilde sitemizden Comodo Hijack Cleaner programını indirmelisiniz.
  • Daha sonra zip arşivi olarak gelen programı indikten sonra, masaüstüne çıkarrmalısınız.
  • Kullandığınız sürüme bağlı olarak, klasördeki chc.exe dosyası çalıştırılacaktır.
  • Çalıştırma işleminden sonra, lisans anlaşması olan ‘ I agree ‘ butonuna basılmalıdır.

Bu adımlardan sonra, Comodo Hijack Cleaner programını çalıştırmış olacaksınız. Kullanımı oldukça pratiktir. Hemen çalışmaya başlayacaktır. Tarayıcınız korumaya ve gelebilecek olası riskleri ortadan kaldıracaktır. Ücretli olmasının yanında oldukça güvenilir bir şekilde çalışmaktadır.

Comodo Hijack Cleaner 1.0 ile çevrimiçi güvenliğinizi sağlayın.

İnternete bağlandığınızda, web sitelerinde açılan virüslü reklamlardan ve eklentilerden sizi korur. Gizli tehditleri ortadan kaldırmak istiyorsanız, Comodo Hijack Cleaner‘ı kullanmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *