Collagerator 0.9.3

Collagerator 0.9.3

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.3 MB
ÜreticiMediaHuman
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (7.3 MB)
14 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Bilgisayarınızda ücretsiz ve kolay kullanılır bir programla fotoğraf kolajları yapmak için bu programı deneyebilirsiniz.

Collagerator programı sayesinde bilgisayarınızda en güzel fotoğraf kolajlarını yaratmak mümkün hale geliyor. Her ne kadar pek çok kullanıcı artık bu kolajları mobil cihazlarında yapmayı sevse de bilgisayar kullanıcılarının da kendi istedikleri gibi fotoğraf kolajları yapabilmeleri için hala programlar hazırlanıyor. Sürekli fotoğraf çeken ve bunları toplu olarak aile ve arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz uygulama aynı zamanda kolay bir kullanıma ve temiz bir arayüze sahip.

Program direkt olarak içerisine koyduğunuz fotoğrafları karma bir şekilde kolaj haline getirebiliyor ancak aynı zamanda sizin de renk tonları gibi ufak düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyor. Böylece detaylara girmeden ancak kontrolü tamamen elden bırakmadan kolajlarınızı oluşturabiliyorsunuz. Cep telefonu yerine bilgisayarlardan fotoğraf ve resim kolajları hazırlamak isteyenlerin kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

14 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN