Clementine 1.3.1

Clementine 1.3.1

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21 MB
ÜreticiDavid Sansome
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme16 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Clementine ile bilgisayarınızda müzik listenizi oluşturabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

Clementine, hard diskinizden, müzik arşivinizden, ses CD’lerinizden veya internet’ten müzik dinlemenizi, yönetmenizi, etiketleri düzenlemenizi, şarkı sözlerini görüntülemenizi sağlayan ve birçok işletim sistemi tarafından desteklenen müzik oynatıcısıdır.

Programın arayüzü, modern ve minimal bir tasarıma sahipken, kurulum süreci düzgün çalışıyor ve herhangi bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Bir menü çubuğu, birkaç kısayol düğmesi, bir gezinme paneli ve çalma listenizi görüntülemek için bir bölme bulunmaktadır.

Program ile bilgisayarınızda bulunan müzikleri dinleyebildiğiniz gibi çıkarılabilir cihazlardan, bulut çözümlerinden (Google Drive, Dropbox, Skydrive vb.), radyo istasyonlarından (SKY.fm, Last.fm, rockradio.com vb.) ve diğer çevrimiçi kaynaklardan müzik dinlemek mümkündür.

Ayrıca, müzikleri içe ve dışa aktarma desteği ile bir formattan diğerine dönüştürebilirsiniz. Desteklenen formatlar şu şekilde; FLAC, OFF, MP4, MP3, OPUS, OGG, WAV ve WMA

Kısacası, güncellemesi durdurulan popüler müzik oynatıcısı Winamp’a alternatif olarak, kolay kullanımlı ve sade bir müzik çalar yazılımı arıyorsanız, Clementine müzik oynatıcısını ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

190 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.