CINEMA 4D R20

CINEMA 4D R20

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.21 GB
ÜreticiMAXON Computer
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Eklenme Tarihi1 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (4.21 GB)
14 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Cinema 4D Studio ile 3 boyutlu modelleme ve animasyon işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cinema 4D Studio programı, 3 boyutlu animasyonlar hazırlamak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri programlar arasında yer alıyor her ne kadar ücretsiz olmasa da deneme sürümü ile kabiliyetlerini test etmenize imkan tanıyor. Çok kolay bir arayüze sahip olmasa da 3 boyutlu tasarım konusunda deneyimli olanlar programın niteliklerini keşfetme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır.

Uygulamanın tasarım araçlarının sağlayabildiği şeyleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Modelleme
  • Işıklandırma ve render işlemleri
  • 3D hareketli grafikler
  • Dinamik efektler
  • Saç tasarımları
  • Karakter animasyonları
  • Dokular ve materyaller ekleyebilme

Programda yer alan bu araçların her biri elbette kendi içerisinde farklı türde seçenekler barındırıyorlar ve böylelikle seçeneklerin oldukça geniş olduğunu belirtmek lazım. Çalışması esnasında biraz güçlü bir PC donanımı gerektirmesi nedeniyle bilhassa bellek ve ekran kartınızın kapasitesine dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

Cinema 4D Studio temel olarak hareketli 3 boyutlu animasyonlara yönelik olarak hazırlanmış ancak statik nesneler oluşturmanın ve bunların renderlarını almanın da mümkün olduğunu ekleyelim. Dolayısıyla illa ki animasyonlar yapmak zorunda değilsiniz fakat statik tasarımlar için işinizi görecek daha etkili araçlar bulmanız da olası.

Program içerisine kendi materyal ve dokularınızı da eklemenizin mümkün olması en yüksek etkileşimi ve entegrasyonu beraberinde getiriyor. 3D animasyonlarla ilgilenenlerin denemeden geçmemeleri gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

14 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN