Caesium 1.7.0

Caesium 1.7.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.3 MB
ÜreticiMatteo Paonessa
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (15.3 MB)
21 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Caesium (Portable)

Caesium orjinal resimlerin kalitesini bozmadan, resimlerin dosyalarının boyutlarını sıkıştırarak %90’a kadar küçültebilir.

Yeni nesil fotoğraf makineleriyle çekip bilgisayarımıza kaydettiğimiz resimlerin dosya boyutları büyük olduğu için sabit diskimizde çok yer kaplar. Bu resimleri internetteki sitelere yüklerken (örneğin FacebookGoogle+, v.b.) yüksek boyutlarından dolayı çok zaman kaybederiz ve bildiğiniz üzere bazı sitelerde belli boyutlarda yükleme yapmamıza izin verildiği için yükleme sırasında sorun yaşayabiliriz.

Kendi blog veya internet sayfalarınızda paylaşacağınız fotoğrafların boyutlarının büyük olmasını istemezsiniz. Çünkü yüklediğiniz dosyaların boyutları ne kadar büyük olursa sayfanız o kadar yavaş açılacaktır.

Yaşadığımız bu tarz sorunları göz önünde bulundurduğumuz zaman, Caesium programı imdadımıza yetişiyor.

Caesium programı resim dosyalarınızın boyutlarını %90 oranında sıkıştırarak küçültebiliyor ve bunu yaparken üzerinde çalıştığınız resmin kalitesini bozmuyor. Aynı anda birden çok resim üzerinde farklı sıkıştırma ayarları kullanarak işlem yapma şansına sahip olduğumuz Caesium programının en güzel yanlarından biride ücretsiz bir yazılım olması.

21 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN