Browsec VPN 3.27.5

Browsec VPN’i Google Chrome internet tarayıcısına eklenti olarak eklemek için tıklayınız.

Browsec VPN’i Firefox internet tarayıcısına eklenti olarak eklemek için tıklayınız.

Browsec VPN, web’de gezinirken anonim kalmanıza, gerçek IP ve konumunu gizlemenize, kişisel verileri korumanıza ve takip edilmeden en sevdiğiniz çevrimiçi içeriğe erişmenize yardımcı olur.

Diğer VPN hizmetlerinden farklı olarak, bu uygulama bir e-posta adresi kullanarak kaydolmanızı ister, ancak herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmeyeceğine söz verir. Hesabı oluşturduktan ve etkinleştirdikten sonra, yazılım süresiz olarak ve bant genişliği sınırları olmadan tadını çıkarabileceğiniz ücretsiz planına anında erişim sağlar.

Ancak, ücretsiz sürümünde çok fazla konum sunulmuyor. Premium abonelik yoluyla Avustralya, Belçika, Almanya, Hong Kong veya Kanada gibi birçok ülke üzerinden VPN hizmeti alınabilir.

Bu program ile artık kötü niyetli kişilerin çevrimiçi etkinliğinizi takip edebileceğinden endişelenmenize gerek yok. Kullanılabilir listedeki bir proxy sunucusuna bağlanın. Genellikle şifreleri ve diğer hassas bilgileri çalmaya çalışan bilgisayar korsanları tarafından saldırıya uğrayan genel Wi-Fi ağlarında bile maksimum gizlilik ve güvenlikle internet’te gezinmeye başlayın.

Veri şifrelemeye ek olarak, Browsec VPN, dünya çapındaki kullanıcıların coğrafi engellemeleri geçmesini ve sansürlü web sitelerine giriş yapabilmesini sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *