BitMeter 2

BitMeter 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.36 MB
ÜreticiCodebox Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Güncelleme21 Şubat 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

BitMeter, bant genişliğinizi ölçebileceğiniz, ücretsiz bir programdır.

BitMeter 2, internet bağlantınızı izlemenizi sağlayan güvenilir ve özelliklerle dolu bir bant genişliği ölçerdir. Program, indirme ve yükleme hızınızı zaman içinde görmenizi sağlayan bir grafik görüntüler.

BitMeter, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Danca, Çekçe, Rusça, Almanca, Arapça, Geleneksel Çince, İsveççe, Basitleştirilmiş Çince, Slovakça, Hollandaca, Macarca ve Japonca dahil olmak üzere çok çeşitli dillerde mevcuttur.

BitMeter, İnternet etkinliğinizi daha iyi izlemenize yardımcı olacak zengin bir özellik setiyle birlikte gelir. Programın ayarlar bölümü, aracı ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmanıza izin veren 80’den fazla seçenek sunar.

BitMeter çeşitli etkinlikler için sesli bildirimler sunar. Program ayrıca, indirme ve yükleme hızlarını gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan animasyonlu bir görüntüye sahiptir. Herhangi bir ağ kartı kombinasyonunu yok sayabilir veya izleyebilirsiniz.

151 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.