Back4Sure 3.7.7

Back4Sure 3.7.7

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.2 MB
ÜreticiUlrich Krebs
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme20 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Back4Sure 3.7.7 (32-Bit) İndir

Back4Sure 3.7.7 (64-Bit) İndir

Back4Sure 3.7.7 (Portable 32-Bit) İndir

Back4Sure 3.7.7 (Portable 64-Bit) İndir

Back4Sure, belgelerinizin, resimlerinizin, müziklerinizin, videolarınızın ve değerli bulduğunuz her şeyin yedek kopyalarını oluşturmak için ücretsiz bir programdır.

Back4Sure, yedekleme için seçtiğiniz tüm dosyaları toplar ve bunların belirtilen bir hedef dizine kopyalarını oluşturur. Kaynak sürücünün sürücü harfine ve dizin yapısına sahip klasör otomatik olarak hedef dizinde oluşturulur, böylece tüm dosyalarınız doğru ve kolay depolanır.Bu işlemde Back4Sure yalnızca son yedeklemeden bu yana değişen dosyaları kopyalayacaktır, bu nedenle çok sayıda dosya bile mümkün olduğunca hızlı yedeklenir.

Yedekleme hedefi olarak bir USB flash sürücü, ikinci bir sabit sürücü veya ağ paylaşımı kullanabilirsiniz. Yerleşik Back4Sure sıkıştırması ile oldukça fazla alandan tasarruf edebilirsiniz.

Back4Sure verilerinizi saklamak için özel bir dosya biçimi kullanmaz. Tüm dosyalar basitçe kopyalanır veya alternatif olarak standart Zip veya 7Zip biçiminde saklanır. Bu şekilde dosyalarınızı geri almak için Back4Sure‘a ihtiyacınız yoktur, dosya yöneticiniz işi yapar.

188 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.