AVS Media Player 5.1.4.137

AVS Media Player 5.1.4.137

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu104 MB
ÜreticiOnline Media Technologies Ltd
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme29 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

AVS Media Player, kullanıcı dostu arayüzüyle, görüntü, ses, video izleme ve oynatma olanağı sağlar.

AVS Media Player kullanımı son derece kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve duraklatma, hızlı ileri sarma vb. tüm özellikleri içerir.

Daha iyi medya görüntüleme için hızlı bir şekilde etkinleştirilebilen, tam ekran modu ve diğer küçük özelleştirmeler, tercihler yoluyla da kullanılabilir.

AVS Media Player‘ın arayüzü minimalist ve gezinmesi kolay olup, aerodinamik ama tamamen işlevsel bir multimedya oynatıcı isteyenler için güzel bir oynatıcı olacaktır.

AVS Media Player şu dosya uzantılarını destekler;

VI, IVF, DIV, DIVX, WMV, ASF, ASX, MPG, MPEG, MPE, M4V, MP4, MVV, M2V, M1V, MOD, QT, MOV, DV, DAT, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MS-DVR, DVR-MS, GVI, OGM, OGG, OGV, MKV, FLV, F4V, F4P, TS, TP, TRP, M2TS, M2T, MTS, AMV, MTV, CDG, NSV, FLI, FLC, RM, RAM, RMVB, RV, IVR, WAV, MP3, MPEG3, CDA, MP2, M4A, WMA, OGG, AAC, MPC, MPP, MP+, AIF, AIFF, AIFC, AU, SND, AMR, AWB, APE, FLAC, AC3, BMP, GIF, JPG, JPEG, JPE, JFIF, PNG, TIF, TIFF, PCX, RAS, PSD, TGA, WMF, EMF, WTV

224 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi