AV Voice Changer Diamond 9.5.28

AV Voice Changer Diamond 9.5.28

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.9 MB
ÜreticiAVSOFT CORP.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (52.9 MB)
10 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

AV Voice Changer ile dilediğiniz seslere istediğiniz efektleri vererek rahatlıkla ses değiştirme işlemleri gerçekleştirebilir, kaydedici özelliği ile bilgisayarınızda duyduğunuz sesleri kaydedebilirsiniz.

AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi. İstediğiniz sese istediğiniz efektleri verebilmeniz için rahatlıkla kullanabiliceğiniz bir yazılım olan AV Voice Changer ile isterseniz chat yaparken, telefonla konuşurken, oyun oynarken, kayıt yaparken, sesli mesaj bırakırken program özellikleriyle şaşırtıcı sesler yaratabilirsiniz. Kaliteli ses kaydıyla ve gelişmiş seçenekleriyle profesyonel işler çıkartabileceğiniz sadece bu işe odaklanmış bir program.

Hazır sesler ile birlikte yüzlerce kullanıma hazır ses efekti kullanmanıza olanak sağlayan bu program kendi yaptığınız efektleride daha sonradan hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için hazır efektlerin yanına kaydetme imkanı da sunuyor.

Kaydedici özelliği de bunun AV Voice Changer ile chat konuşmalarınızı, dinlediğiniz radyoları veya herhangi bir kaynaktan dinlediğiniz müzik veya şarkıları istediğiniz zaman kaydedebileceksiniz.

İnternet uyumluluğu olan bu program ile yarattığınız sesleri eş zamanlı olarakta kullanabilirsiniz.

10 kez indirildi

YORUM YAZIN