Android Virüs Temizleme Programları

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri en büyük problemi virüsler olmuştur. iOS işletim sistemini kullanan telefonların virüs problemi olmasa da, Android işletim sistemli telefonlar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Android işletim sistemli telefonlarımız için, mutlaka aktif bir antivirüs programı kullanmamız gerekmekte. Google Play mağazasında popüler olarak kullanılan antivirüs uygulamalarının listesini sizler için aşağıda yayınladık.

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security(İNDİR)

Kaspersky Lab’den Android™ cihazlar için ücretsiz antivirüs ve telefon güvenliği çözümü

Kaspersky Internet Security for Android, bilgisayarlardan çok daha savunmasız olabilen telefonlarınızın ve tabletlerinizin yanı sıra özel bilgilerinizin çevrimiçi tehditlere karşı güvenliğini sağlamanıza yardımcı olan ÜCRETSİZ olarak indirilen bir antivirüs çözümüdür.

Avast Mobile Security(İNDİR)

Android’e yönelik dünyanın en çok güvenilen ücretsiz antivirüs uygulaması Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunun.

Casus veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarı alarak gizliliğinizi koruyun. E-postalar, telefon çağrıları, kötü amaçlı yazılım bulaşmış internet siteleri veya SMS mesajlarından gelebilecek kimlik avı saldırılarına karşı cihazınızı emniyete alın. Çevrim içi gezintinizi gizli ve güvenli tutmanın yanı sıra yurt dışına seyahat ederken sevdiğiniz ücretli yayın hizmetlerine erişmek için VPN’i açın.

Bitdefender Antivirus Free(İNDİR)

Bitdefender Antivirus Free, tüm Android tehditlerine karşı koruma sağlayan güçlü bir antivirüs aracıdır. Süper hızlı tarama teknolojisi vardır. Bunun bulut içi tarama teknolojisini kullanan en hafif antivirüs uygulamalarından biridir.

Bitdefender’in Özellikleri

  • Engellenen web sitelerine erişmek için dahili VPN
  • Güvenilir bir Wi-fi’ye bağlandığınızda uygulamaların kilidini açmak için akıllı kilit açma.
  • İnternette gezinme için adware, malware taraması olan web koruması
  • Android Wear cihazları için destek

Norton Security and Antivirus(İNDİR)

Norton Mobile Security & Antivirus, hepsi bir arada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır.

Android cihazlarınızı, bilgilerinizi ve paranızı çalmak için tasarlanmış kötü amaçlı uygulamalar, hırsızlık ve web siteleri gibi tehditlere karşı korumaya yardımcı olur. 

Sophos Mobile Security(İNDİR)

Sophos, AV-TEST ödüllerinin 2016 galibidir. Herhangi bir reklam göstermeyen ve zengin özelliklere sahip Android için mükemmel bir ücretsiz güvenlik uygulaması.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanın yanı sıra, cihaz güvenliğini, çağrı engelleyiciyi, doğrulayıcıyı vb. iyileştirme konusunda size tavsiyelerde bulunur. Kayıp ve hırsızlığa karşı koruma, uygulama kilidi, güvenlik konularında yardımcı olur.

Sophos’un Özellikleri

  • Kötü amaçlı web sitelerini engellemek için web filtreleme
  • Uygulamaları bir şifreyle koruma özelliği
  • Tehlikeli bağlantılar için Wi-fi güvenliği
  • Spam aramaları engellemek için arama koruması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *