Android Cihazlarda Reklam Engelleme Yöntemi

Android Uygulamalarda Reklamlar

Android uygulama yapımcılarının en büyük gelir kaynağı reklamlardır. Sizlere daha iyi servis hizmeti verebilmek için, hayata geçirdikleri uygulamaların içine reklam kodlarını yerleştirirler. Reklamlardan gösterim başına ya da tıklama yöntemi ile para kazanırlar. Reklamlar kullanıcıyı sıkmayacak yoğunluktaysa, herhangi bir sorun teşkil etmez. Fakat, kullandığınız android uygulamasında, reklamlar, uygulamanın önüne geçiyorsa, bu durumdan rahatsız olacaksınız ve uygulamayı bir daha kullamak istemeyeceksiniz. Kendinize, reklam içermeyen eş değer başka bir uygulama bakacaksınız ya da reklamlı uygulamayı kullanmak zorundaysanız, sağlam bir reklam engelleme uygulaması işinizi görecektir.

AdAway Uygulaması ile Reklam Engelleme

Piyasada, ıskalamadan tüm reklamları engelleyen ve en iyi performansı veren en sağlam reklam engelleme uygulaması AdAway‘dır. Uygulamayı aşağıda paylaşmış olduğumuz linkten, telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Programın kurulumu için, akıllı telefonunuzun, Root desteğine sahip olması gerekiyor. Yani cihazınızın Root’lu olması gerekmekte. Uygulamanın çalışma mantığı, android cihazınızın system klasörünün içerisinde bulunan hosts dosyasına, kendine özgü ip numaralarını girerek, reklamların engellenmesini sağlamaktadır.

AdAway (Son Sürüm) indir

602 kez okundu
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi