Alzex Personal Finances Free 6.1

Alzex Personal Finances Free 6.1

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.9 MB
ÜreticiAlzex Software
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme6 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Alzex Personal Finances Free 6.1 İndir

Alzex Personal Finances Free 6.1 (Portable) İndir

Alzex Personal Finances Free ile kişisel mali durumunuzu takip edin ve bütçenizi daha akıllıca yönetin.

Alzex Personal Finances Free, bütçenizi dijital ortamda yönetmek için kullanıcı dostu bir ortam sunan kişisel muhasebe programıdır. Gelir ve giderlerini takip etmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Örneğin, kendi ev bütçenizi yada küçük işletmenizin gelir-giderlerini takip edebilirsiniz.

Programın normal versiyonunu yada portable(taşınabilir) versiyonunu indirerek kullanabilirsiniz. Portable versiyonunda herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Program ile harcama kategorileri, para cinsi ve aile ferdi ekleyebilirsiniz. Her hesabın gelir-giderlerini farklı kategorilere ayırarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, gelir-giderleri aile bireylerine, kategorilere, harcama gruplarına göre filtreleyebilir ve işlemler içinde arama yapabilirsiniz. Tüm gelir-gider işlemlerini günlük, haftalık, aylık, yıllık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, Alzex Personal Finances Free, aile bütçenizi yada küçük işletmenizin gelir-giderlerini sanal bir platformda yönetmek için basit bir çözüm sunar.

81 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle