Advanced SystemCare – Sistem Temizleme ve Hızlandırma Programı

Advanced System Care hakkında neler biliyoruz?

Günümüzde bilgisayar kullanımı son derece yaygın olup, bu durum söz konusu olduğunda da bilgisayar performansı da son derece önemli olmuştur. Her bilgisayar performans olarak çok iyi olmadığı için bazı bilgisayarlar performans olarak küçük olumsuzluklarla karşımıza çıkabiliyor. Bu yüzden bilgisayarımızı hızlandırma, temizleme ve optimize etme gibi işlemlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamamızı sağlayan uygulamalardan birisi de Advanced System Care uygulamasıdır.

Advanced SystemCare (Son Sürüm) indir

Advanced System Care ne tür özelliklere sahiptir?

  • Bu uygulama yüz tanıma özelliği ile başkalarının bilgisayara erişimini kısıtlıyor. Rahatlıkla bilgisayarınızı kapatmadan istediğiniz yere gitme imkânını sizlere sunuyor.
  • Günümüzde en çok dert yandığımız problemlerden birisi de şüphesiz reklamlardır. Hemen hemen her sitede karşılaştığımız bu reklamlar bazen can sıkabilmektedir. Advanced System Care sayesinde bu reklamları kaldırabilecek ve istediğiniz sitede rahatça dolaşabileceksiniz.
  • Sistem yavaşlığı ve uygulamalardaki kötü performansı düzeltme konusunda da özellikleri bulunan bu uygulamanın, sizlere sunduğu turbo boost özelliği sayesinde bilgisayarınızı daha hızlı kullanma imkânı sağlıyor. Sizin için kullanılmayan ve gereksiz uygulamaları durdurarak ram hafızasında yer açıyor.
  • Bilgisayarınıza kurduğunuz yazılım veya uygulamaların güvenlik denetlemelerini yapar ve kişisel bilgilerinizi bu tür üçüncü parti yazılımlardan korur.
  • Sizin için cihazınızdaki çöp dosyaları tespit eder ve hızlı bir şekilde bunları silmenizi sağlar
  • Tüm bunları size fark ettirmeden yaparak bilgisayarınızın her daim korunmasına ve güncel olarak performansının korunmasını sağlar.

Advanced System Care bilgisayarı yavaşlatıyor mu?

Bilgisayarımızın performansını arttırma amaçlı veya isteklerimiz doğrultusunda birçok uygulama yüklüyoruz. Fakat bilgisayarımıza bu programlar zarar veriyor mu diye düşüncelerimize de engel olamıyoruz.

Advanced System Care uygulaması, bilgisayarınızın hız kalitesini ve diğer konularda performansını arttırma amacı ile tasarlanmış bir programdır. Bu uygulamanın, bilgisayarınıza herhangi bir olumsuz etkisi bırakması ihtimali düşüktür. Fakat bu uygulamayı indirdiğiniz site veya aldığınız dosyalarda virüs olup olmadığı önemlidir. Şayet bu virüsler yüzünden bilgisayarınızın performansında düşüklük yaşayıp bu suçu uygulamaya atabilirsiniz. Ancak böyle bir durum maalesef söz konusu değildir. Onun dışında bu uygulamayı kullanmamayı tercih edebilirsiniz. Bu seçiminizde aman aman bir kayıp siz konusu değildir. Fakat indirip uygulamayı kurduğunuzda ise bilgisayarınızın performans kalitesinde ki artışı fark ettiğinizde asıl durumu anlamış olacaksınız. Uygulamanın özelliklerinin iyi bilinmesi ve doğru, yerinde ve zamanın da kullanılması ayrıca önemli konular arasında yer almaktadır.

Advanced System Care kullanıcı yorumları

“vay canına bir bilgisayarın vazgeçilemeyecek parçası. Dolayısıyla kendisiyle yeni tanışmam, kendimi sorgulamama neden olmuştur. Bazı programlar regeditte sorun verirken, bu programda hiçbir şey olmadı. Dolayısıyla yapması gerekeni yapan nadide programlardan.”

“bugün rastgele öğrendiğim program. Notebooka kurdum gerçekten gözle görülür, kulakla duyulur derecede arttı performans.”

“tesadüfen karşıma çıkan program. Ama ben böyle tesadüfün gözlerinden öperim diyorum. Yaptıklarının yanı sıra masaüstünün bir köşesinde duran durum çubuğuyla size bilgisayarın durumunu sunar, sorun olduğu zamanda abi çalıştırıver beni çözeyim anında der.”

“her bilgisayarda olması gereken bir şey bence. Anti virüs yerine bunu kurun çok daha faydasını görürsünüz. Yaklaşık 3 yıldır kullanmaktayım ve anti virüs olmayan bilgisayarıma 3 yıldır format atmadım. Not: sürekli açık bırakmayın, işiniz bitince komple kapayın.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *