Active@ Hard Disk Monitor 5.0.4.0

Active@ Hard Disk Monitor 5.0.4.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.1 MB
ÜreticiLSoft Technologies Inc
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme14 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Active@ Hard Disk Monitor ile sabit diskiniz hakkında bilgiler alabilir, bozuk sektörleri tespit etmek için disk taraması yaptırabilir ve sabit diskinizin sıcaklık grafiğini görüntüleyebilirsiniz.

Active@ Hard Disk Monitor, sabit diskinizin genel durumunu ve sıcaklığını kontrol etmek ve bozuk sektörleri tespit etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir sabit disk izleme programıdır.

Programın kurulum işlemi, herhangi bir üçüncü taraf programı indirmeyi teklif etmediği ve birkaç saniyeden uzun sürmediği için kolay bir işlem olacaktır.

Kurulum işlemi bittiğinde, klasik bir menü, tüm sabit disklerin listesi ve birkaç sekmeyi kapsayan oldukça iyi organize edilmiş temiz bir arayüzle programı görüntülemiş olursunuz.

Active@ Hard Disk Monitor, gerçek zamanlı olarak sabit diskinizin sıcaklık derecesini gösterir. Buna ek olarak, sabit diskiniz üzerinde bozuk sektörlerin olduğundan şüphe ediyorsanız, ufak bir testle sonuca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Active@ Hard Disk Monitor ile sabit diskinizin genel bilgilerine tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Sabit diskiniz hakkında şu verileri görebilirsiniz; bilgisayar adı, disk modeli, seri numarası, dosya sistemi, kapasitesi ve diskinizdeki sektör sayısı.

Sonuç olarak, Active@ Hard Disk Monitor, sabit diskinizin genel durumunu ve performansını izlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

118 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.