Acrobat Reader for Intune (Android)

Acrobat Reader for Intune (Android)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAdobe
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (Cihaza göre değişir)
32 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Android için Acrobat Reader for Intune

Microsoft Intune için Adobe Acrobat Reader, Microsoft Intune tarafından yönetilen bir ortamda PDF dosyalarını açmayı, görüntülemeyi ve dosyaların üzerinde çalışmayı sağlar. Acrobat Reader’ın tüketici sürümünü şuradan indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.reader.

Intune için Adobe Acrobat şirket sürümü kullanıcılarına Acrobat Reader’dan bekledikleri tüm özellikleri sunarken BT yöneticileri için de kapsamlı mobil uygulama yönetimi becerileri sunar. Bu uygulama, PDF verilerinin mobil aygıttaki şifreli bir kapsayıcıda yer almasına ve Intune ekosistemindeki diğer uygulamalarla birlikte çalışmasına olanak tanır. Şirket bilgilerinin sızmasını önlemek için ek ilkeler uygulanabilir. Aygıtınızın kaybolması veya çalınması durumunda BT, Acrobat Reader’ı ilişkili hassas verilerle birlikte aygıttan kaldırabilir.

ÖNEMLİ: Bu yazılım, şirketinizin iş hesabına ve geçerli Microsoft Intune aboneliğine bağlantıya gereksinim duyar. Bazı işlevler tüm ülkelerde sunulmayabilir. Bu yazılıma ilişkin sorun yaşıyorsanız ya da şirketinizin gizlilik ilkeleri hakkındaki sorular da dahil olmak üzere, yazılımın kullanımıyla ilgili sorularınız varsa lütfen şirketinizin BT Yöneticisi ile iletişime geçin.

32 kez indirildi

YORUM YAZIN